Rauma

Tervetuloa meille!

Palvelemme sinua osoitteessa Seminaarinkatu 5, 26100 Rauma.

Etsitkö tiettyä henkilöä tai koskeeko asiasi muuta? Katso raumalaiset ammattilaisemme alta tai soita puhelinvaihteeseemme puh. 010 561 3000 (vaihde) tai laita sähköpostia etunimi.sukunimi@hartela.fi.

010 yritysnumeron soittohinnasto:
matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min,
lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%)


Hartela Länsi-Suomen Oy:n laskutustiedot löydät täältä

Asuntomyynti

Riitta Piitari

asuntomyyjä

0400 594 514

riitta.piitari@hartela.fi

 

Seminaarinkatu 5
26100 RAUMA

Puh. 0800 97 400 (maksuton)
asuntomyynti.rauma@hartela.fi

 

Maanhankinta ja rakentamispalvelut

Lauri Piitari

Asuntomyynti

Julia Alin-Lankinen

Julia Alin-Lankinen

projekti-insinööri / sisustusvalinnat ja takuutyöt

050 563 2918

julia.alin-lankinen@hartela.fi

Johto

Hanna Kolehmainen

Hanna Kolehmainen

Lauri Piitari

Lauri Piitari

Hankekehitys

Maarit Mäkinen

Maarit Mäkinen

Juha Kartastenpää

Juha Kartastenpää

työ-/projektipäällikkö

050 539 3320

juha.kartastenpaa@hartela.fi

Hankinta

Sami Helasmeri

Sami Helasmeri

Tuotanto

Jouko Salonen

Jouko Salonen

rakennuspäällikkö

050 594 8599

jouko.salonen@hartela.fi

Matti Puustelli

Matti Puustelli

Takuu- ja vuosikorjaus

Timo Valopaasi

Timo Valopaasi

takuutyöpäällikkö

050 413 8169

timo.valopaasi@hartela.fi

Hartela Logo

Eetu Tamminen

vuosikorjaustyönjohtaja

044 342 5345

eetu.tamminen@hartela.fi

Laskutustiedot:

VERKKOLASKUT:
Y-tunnus: 0764622-6
Operaattori: PAGERO
Välittäjän tunnus: 003723609900
Verkkolaskuosoite: 003707646226

Emme vastaanota enää paperilaskuja tai PDF-laskuja sähköpostitse.

Mikäli teillä ei ole olemassa olevaa ratkaisua verkkolaskujen lähettämiseen, voitte lähettää laskun maksuttoman Pagero Free Web Portaalin kautta.

Toimipisteemme sijainti kartalla

 

Sivuilla esitetyt visualisointikuvat ovat luonnoskuvia kohteista, eivät kuvauksia yksityiskohdista tai väreistä.

Visualiointikuvissa voi esiintyä myös lisähintaisina muutostöinä tilattavia materiaaleja.