Oulu

Tervetuloa meille!

Palvelemme sinua osoitteessa Kasarmintie 23, 90130 Oulu.

Etsitkö tiettyä henkilöä tai koskeeko asiasi muuta? Katso oululaiset ammattilaisemme alta tai soita puhelinvaihteeseemme puh. 010 561 3000 (vaihde) tai laita sähköpostia etunimi.sukunimi@hartela.fi.

010 yritysnumeron soittohinnasto:
matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min,
lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%)


Hartela Pohjois-Suomi Oy:n laskutustiedot löydät täältä

Asuntomyynti

Minna Marjeta

myyntipäällikkö

040 545 5806

minna.marjeta@hartela.fi

 

Kasarmintie 23
90130 OULU

Puh. 0800 97 500 (maksuton)
asuntomyynti.oulu@hartela.fi

 

Maanhankinta

Markku Taskinen

Myynti

Sari Kinnunen

Sari Kinnunen

työmaainsinööri / sisustusvalinnat

040 934 8320

sari.kinnunen@hartela.fi

Tanja Alaniemi

Tanja Alaniemi

asiakaspalvelu / sisustusvalinnat

040 138 8212

tanja.alaniemi@hartela.fi

Johto ja talous

Markku Taskinen

Markku Taskinen

Maarit Pekkala

Maarit Pekkala

Hankekehitys

Markku Sahlström

Markku Sahlström

hankekehityspäällikkö

040 830 8153

markku.sahlstrom@hartela.fi

Jann Holappa

Jann Holappa

projektipäällikkö

050 571 6156

jann.holappa@hartela.fi

Tommi Määttä

Tommi Määttä

projektipäällikkö

050 359 9944

tommi.maatta@hartela.fi

Laskenta ja hankinta

Ari Leinonen

Ari Leinonen

laskentapäällikkö

0400 585 542

ari.leinonen@hartela.fi

Jaakko Kaijala

Jaakko Kaijala

Anne Karnaranta

Anne Karnaranta

Tuotanto

Marko Alaniemi

Marko Alaniemi

Jaakko Jäväjä

Jaakko Jäväjä

Takuu- ja vuosikorjaus

Sami Tukeva

Sami Tukeva

vuosikorjaus- ja takuutyömestari

050 512 6696

sami.tukeva@hartela.fi

Laskutustiedot:

Hartela Pohjois-Suomi Oy

VERKKOLASKUT:
Y-tunnus: 0827064-6
Operaattori: PAGERO
Välittäjän tunnus: 003723609900
Verkkolaskuosoite: 003708270646

Emme vastaanota enää paperilaskuja tai PDF-laskuja sähköpostitse.

Mikäli teillä ei ole olemassa olevaa ratkaisua verkkolaskujen lähettämiseen, voitte lähettää laskun maksuttoman Pagero Free Web Portaalin kautta.

Toimipisteemme sijainti kartalla

 

Sivuilla esitetyt visualisointikuvat ovat luonnoskuvia kohteista, eivät kuvauksia yksityiskohdista tai väreistä.

Visualiointikuvissa voi esiintyä myös lisähintaisina muutostöinä tilattavia materiaaleja.